Selectează o Pagină

Hello!

El este Tonț… Tonț este fotograf și se ocupă cu…

…pe vremuri mai scria pe blog…

Relaxare totala

Ce face mosul cand nu aduce cadouri? Se plimba prin Barcelona. Imi amintesc ca din fata am crezut ca e elefant. Pai daca as fi si eu elefant, as adopta aceeasi moda. Cred ca e foarte relaxant, total.

Maistrii fotografiei

Meseria nu se invata, ci se fura... cu coada ochiului!

Casutza

Casutza noastra, proiectata de un celebru pictor contemporan: Hadellisima :-))) Mai multe imagini aici!

My Budapeshti

Camera mea favorita a fost renovata!!! Cu imaginatie debordanta, cu doua maini dibace si cu mult talent, Hadella a reusit sa transforme o incapere moarta intr-un univers viu... nu iti mai vine sa iesi de acolo :-)) Povestea intreaga si imaginile cu "the making of" le...

Sarmaua cat smartphonu

Am avut ocazia sa degust cea mai mare sarmaua din viata mea. Cat un telefon. Oare exista una cat o tableta?  

Bistrita Medievala 2010

Am fost la un festival inedit, pentru mine, unul medieval, la Bistrita. Distractie fara mici, doar bere! Toate fotografiile pot fi vazute AICI!

Un tont zi de zi

Multumesc pentru articol Zi de Zi Oradea si Ovi D. Pop. Portofoliu: www.defoto.ro

Columbus

Acum 2 ani La Rabida. * sunt sigur că când ai vazut titlul postului creadeai ca ma refer la barul de zi cu zi din Oradea??? Am I right?

…dar acum, mai mult pe Fb…